Dzisiaj jest:
19 Maja 2024
Imieniny:
Celestyny, Iwony, Piotra
Godzina:

Kontakt

ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
Małopolska Polska

tel. 0-18 3526484
redakcja

 

Sposoby płatności

    Mirosław Majchrzak

    Mirosław MajchrzakMirosław Majchrzak – jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, Wydział Mechaniczny, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera. Ukończył również Technikum Górnictwa Otworowego w Pile oraz studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, w zakresie Eksploatacji Elektrowni i Elektrociepłowni Parowych, Gazowych i Gazowo-Parowych.

    Od początku pracy zawodowej związany z Podziemnym Magazynem Gazu Wierzchowice, gdzie od 1998 roku pracował na stanowisku specjalista mechanik. Od 2011 roku zastępca kierownika PMG Wierzchowice. Inżynier Górniczy I-go stopnia oraz Zasłużony dla Przemysłu Naftowego i Gazowniczego.

    W strukturach SITPNiG działa od 1999 roku. W latach 2008 - 2016 pełnił rolę przewodniczącego koła Ostrów Wlkp. Oddziału Zielona Góra. Od roku 2017 członek Rady Programowej Czasopism WNiG i WN. Odznaczony Złotą Odznaką Honorową SITPNiG.

    Autor publikacji informacyjnych i technicznych w czasopismach branżowych: Szejk, Biuletyn Techniczny, Wiadomości Naftowe i Gazownicze.