Dzisiaj jest:
19 Maja 2024
Imieniny:
Celestyny, Iwony, Piotra
Godzina:

Kontakt

ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
Małopolska Polska

tel. 0-18 3526484
redakcja

 

Sposoby płatności

    Andrzej Koźlecki

    Andrzej Koźlecki – ukończył studia wyższe na Politechnice Poznańskiej na kierunku Budowy Maszyn, specjalność Zarządzanie przemysłem. W roku 2004 ukończył studia podyplomowe Strategii i planowania biznesu. Posiada tytuł rzeczoznawcy SITPNiG w zakresie sieci gazowych.

    W branży gazowniczej pracuje od 25 lat, działając na rzecz rozwoju i rozbudowy sieci gazowych w Polskiej Spółce Gazownictwa. W początkowych latach pracy był współautorem szeregu wytycznych i opracowań książkowych dotyczących budowy sieci gazowych z polietylenu oraz instalacji gazowych z miedzi, a także opiniował przepisy prawne w tym zakresie. Miał też istotny udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, w tym przy powstaniu stacji sprężonego gazu ziemnego CNG w Komornikach w Poznaniu. Na przestrzeni lat uczestniczył w opracowaniu programów i koncepcji gazyfikacji oraz przyczynił się do likwidacji kilkudziesięciu białych plam gmin niezgazyfikowanych na mapie województwa wielkopolskiego (Czerniejewo, Dolsk, Gniezno, Gołańcz, Kobylin, Kiszkowo, Kórnik, Kwilcz, Leszno drugostronne zasilanie, Lubasz, Miłosław, Nekla, Niechanowo, Osieczna/Kąkolewo, Kłecko, Pleszew, Skoki, Strzałkowo, Szamocin, Szamotuły, Śrem, Święciechowa, Witkowo, Włoszakowice, Wronki, Wyrzysk, Zaniemyśl) oraz rozbudów dystrybucyjnych sieci gazowych w gminach zgazyfikowanych. W wyniku zaangażowania i podjętych działań, w roku 2017 kolejne trzy plamy znikną z mapy gmin niezgazyfikowanych.

    W ramach wielu przekształceń firmy i jej nazewnictwa wdrażał kolejne systemy identyfikacji wizualnej oraz podejmował działania marketingowe dla Klienta zewnętrznego i wewnętrznego. Przez wiele lat prowadził badania satysfakcji Klientów i opracowywał raporty zgodnie z obowiązującym Systemem Zarządzania ISO. Organizował szkolenia i wprowadzał w życie programy pozwalające oceniać opłacalność inwestycji gazowniczych. Dbał też o pamięć i tradycję poprzez wspieranie i opiekę nad historycznymi opracowaniami książkowymi o gazownictwie wielkopolskim. Jest współautorem, współtwórcą , pomysłodawcą filmu na temat zabytków techniki przy poznańskiej Grobli.

    W swej karierze zawodowej pełnił m.in. funkcje specjalisty, starszego specjalisty, kierownika Działu Rozwoju i Marketingu, Działu Rozwoju, Działu Projektów Strategicznych, obecnie starszego specjalisty ds. rozwoju i obsługi klienta. Posiada bogatą wiedzę techniczną, doradza klientom biznesowym zainteresowanym przyłączeniem do sieci gazowych. Za zasługi w branży otrzymał stopień górniczy III-go i II-go stopnia, odznakę Zasłużony dla GNiG oraz złotą odznakę SITPNiG. Od roku 1992 kol. Andrzej Koźlecki jest członkiem Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego (SITPNiG), pełniąc różne funkcje w Zarządzie Koła nr 1 Oddziału Poznańskiego. Jest członkiem Rady Programowej czasopism Wiadomości Naftowe i Gazownicze oraz Wiek Nafty.